TURLARI LİSTELE

28 yıldır lüks cruise segmentinde hizmet vermiş olan; Condé Nast, Traveler Leisure gibi prestijli turizm dergileri tarafından defalarca ödül alan Crystal Cruises; 2016’da Crystal River Cruises programlarına başlamıştır.

Avrupa nehir gemileri arasında tamamı özel dizaynlı balkonlu suite kabinlerden oluşan, her suite için butler servisi bulunan tek gemi şirketidir. 2 misafire 1 mürettebat oranında hizmet veren gemilerindeki kabinler Avrupa nehir standartlarının üzerinde bir genişlik ve rahatlığa sahiptirler. 

Michelin yıldız seviyesi ve tadında mönüler ve yemeklerinize eşlik eden sommelier’ler, jazz ve opera sanatçılarının unutulmaz performansları, lokal tarihçiler ve profesörlerın katıldığı tur ve seminerler, Tony ödüllü Kevin McCollum tarafından organize edilen Broadway benzeri şovlar, ünlü Daniele de Winter Monaco spası, özel dizaynlı Etro malzemelerin kullanıldığı her kabinde butler, concierge ve housekeeping olmak üzere 3 ayrı görevlinin hizmet ettiği suite kabinler Crystal River Cruises’u farklı yapan en önemli özelliklerdendir. 

Programlara dahil olan hizmetlerin arasında; Kara turları, değerli şarap ve şampanyaların da dahil olduğu içecekler, ücretsiz internet, yoga ve fitness dersleri, kuru temizleme, gemiye biniş ve iniş günlerinde havalimanı-liman transferleri ve bahşişler bulunmaktadır…

Crystal Cruises Nehir Gemileri; 2017 yılında Travel & Leisure tarafından en iyi nehir gemisi şirketi ödülü almıştır. Berlitz 2018 En iyi 10 Nehir Gemisi arasında da Debussy-Ravel 3., Mahler 4. Ve Bach 5. Sırada ödüllendirilmiştir.

Crystal River Cruises Gemileri;

  • Bach, Mahler, Ravel ve Debussy gemileri 106 kişi kapasiteye sahip olup 68 mürettebat hizmet vermektedir. 1 lounge alanı ve 3 restoranları bulunmaktadır.
  • Crystal Bach 2017 Ağustos ayında Ren ve Mosel seferlerine başlamıştır.
  • Crystal Mahler 2017 Eylül ayında Tuna, Main ve Ren seferlerine başlamıştır.
  • Crystal Debussy 2018 Nisan ayında Ren seferlerine başlamıştır.
  • Crystal Ravel 2018 Haziran ayında Ren, Main, Mosel ve Tuna seferlerine başlamıştır.
  • Crystal Nehir gemileri arasında dış kabine de sahip olan tek gemi olan Mozart 2016’da Tuna seferlerine başlamış olup 154 kişi kapasiteye sahiptir ve 92 mürettebat hizmet vermektedir.  

Tuna, Ren, Main ve Mosel nehirlerindeki destinasyonları, kaleleri, sarayları, şarap bağlarını, ormanları; sanat ve lüks hizmet eşliğinde keşfetmek için Crystal nehir gemileri sizi bekliyor…

BROŞÜR

VİDEO

 


  •