TURLARI LİSTELE

Deluxe cruise seyahatinin en bilinen markalarından birisi olan Oceania Cruises 6 tane orta büyüklükteki gemisi, yenilenen OceaniaNext konsepti ve Nisan 2023'de denize indirilecek olan yeni gemisi Vista ile Dünya denizlerinde en seçkin rotaları gerçekleştirmektedir.

Samimi bir şehir klubü havasının etkili olduğu 684-1250 misafir ağırlayabilen gemilerinde, 330’dan fazla destinasyona 7-180 günlük ödüllü programlar yapmaktadır.

Dünyaca ünlü şef Jacques Pépin önderliğinde hazırlanan gurme yemekleri ve çok özel şarap seçenekleri sunan mahzeniyle sofistike bir gurme deneyimi yaşatmaktadır…Pépin, Fransız hükümeti tarafından verilen en değerli iki ödüle sahiptir. 1997 yılında Chevalier de L’Ordre des Arts des Lettres, 1992 yılında Chevalier de L’Ordre du Mérite Agricole ödüllerini almıştır. 2004 Ekim ayında ise Fransa’nın en önemli ödülü Légion d’honneur sahibi olmuştur. Charles de Gaulle ve Obama Pépin’in yemek şefliğini yaptığı veya yemek hazırladığı ünlü devlet adamlarındandır.

Aquamar Spa, casino, 2000 kitaptan oluşan kütüphane, yüzme havuzları, spor salonları, kabinlerdeki özel belçika çikolata ikramları, Bulgari ürünler, Ralph Lauren ev koleksiyonu ve ünlü New York’lu tasarımcı Dakota Jackson’a ait dekorasyon ve mobilyalar Oceania gemilerinde seyahati vazgeçilmez yapan özelliklerdir… Tüm kabinlerde, televizyon, şahsi kasa, Satellite telefon, internet bağlantı imkanı mevcuttur ve 24 saat oda servisi verilmektedir.

Popüler destinasyonlar, butik limanlar ve keşfedilmemiş sahil kasabalarını; sizlere özel sunulan limitsiz internet, kara turu/içecek paketi veya gemide harcama kredisi gibi imkanlarla keşfedebilirsiniz…

Oceania Marina 2011 yılında, Riviera ise 2012 yılında inşa edilmiş olup(Riviera 2017, Marina 2021 yıllarında renove edilmiştir) 1250 yolcu kapasitelidirler. Yolcularına 800 personeli ile üst düzey servis sunmaktadırlar. Kategorilerindeki en büyük gemilerden olan Marina ve Riviera kaliteli hizmet ve lüks seyahat konseptinin en güzel örneklerindendir. 11 misafir güvertesine sahip olan bu iki gemideki bazı balkonlu kabinler denizlerdeki en büyük balkonlar olarak tasarlanmıştır.

Üçüz gemiler Regatta ve Insignia 1998, Nautica 2000 yılında inşa edilmiş olup hepsi 2019 yılında renove edilmişlerdir. Regatta, Insignia ve Nautica’nın kardeş gemisi Sirena 1999 yılında inşa edilmiş olup, 2019 yılında renove edilerek denize en son Oceania gemisi olarak indirilmiştir. 680 yolcu kapasitesi ve 400 personeli ile orta büyüklükteki butik gemiler arasında en lüks gemilerdendir. 9 adet misafir güverteleri vardır.

BROŞÜRLER

VİDEO

Oceania Next