TURLARI LİSTELE

Regent Seven Seas lüks gemileri dünyayı keşfetmenin en harika yollarındandır…

Dünya üzerinde 250’nin üzerinde destinasyona seferler yapan 6* Regent Seven Seas gemileri orta büyüklükte 5 gemiden oluşan bir filodur. Genel merkezi Miami, Florida’da olan, daha önce Radisson Seven Seas Cruises olarak bilinen gemi şirketi 1990 yılında kurulmuştur. 2016’da denize indirilmiş olan Seven Seas Explorer, en büyük balkonlara, misafir mürettebat oranı olarak en yüksek oranlardan birine sahip olan ve suite içinde spası olan tek gemi olup, dünyadaki en lüks gemi ünvanına sahiptir. Tamamı balkonlu suite kabinlerden oluşan Seven Seas Voyager ve Seven Seas Mariner maksimum 700 kişi misafir kapasitesine sahiptir. 2016 Nisan ayında renove edilmiş olan 490 misafir ağırlayan Seven Seas Navigator gemisi yüzde 90’u balkonlu olan tamamı suite kabinlerden oluşmaktadır. Filonun son gemisi Seven Seas Splendor ise 2020 yılında seferlerine başlayacaktır. Regent Seven Seas gemileriyle gerçekten herşeye sahip olabilirsiniz…Dünyaca ünlü şeflerce hazırlanmış mönüler.

Dünyaca ünlü Canyon Ranch Spa…Sanat tarihi, genel kültür ve gurme seminerleri Travel+Leisure’s World’s Best Awards, Condé Nast Traveler Readers’ Choice Awards, Virtuoso Award, Luxury Travel Advisor Awards of Excellence’dan sayısız ödüllere sahiptir.

Regent Seven Seas gemileri için belirtilen fiyatlara tam pansiyon konaklama alkollü/alkolsüz tüm içecekler, kara turları, personel bahşişleri ve liman vergileri dahildir.


VİDEO
The Most Luxurious Cruise Ship Ever Built


BROŞÜRLER
Voyages to explore September 2022-June 2024
Seven Seas Grandeur - A Heritage of Perfection