TURLARI LİSTELE

Silversea’nin küçük lüks tekneleri, bir yandan insanın hayal edebileceği en huzurlu ortamların zihinsel ve bedensel olarak keyfini çıkarırken bir yandan da yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşamak isteyenler için tasarlanmıştır. Silversea herhangi bir diğer gemi seyahati firmasından çok daha fazla sayıda, 7 kıtada 800’den fazla noktaya sefer düzenlemektedir. Diğer gemiler varış noktalarına geldiklerinde açıkta demirlemek durumunda kalırken, ziyaretçilerine samimi bir ortam sağlayan ultra lüks gemileri, şehrin ortasından geçen dar suyollarında rahatlıkla seyir yapabilmekte ya da hemen şehrin merkezindeki rıhtıma bağlanabilmektedir. Mutfak mükemmeliyetini ön planda tutan ve yenilikçi bir ruhla yenilenen Silversea’nin filosunda bulunan tüm lüks gemilerinde, yalnızca keşif amaçlı olmayan seyahat gemilerinde bulunan çok özel mekânların yanı sıra yemekler açık oturma düzeninde sunulmaktadır. Neredeyse isteğe bağlı tüm güverte harcamalarınızı karşılayan her şey dahil konseptinin kolaylığını, rahatlığını ve ne denli paha biçilmez olduğunu hissedeceksiniz.

Silversea lüks seyahat gemilerinin ödül almış özelliklerini zenginleştirilmiş sosyal aktive olanakları ile gemi içinde yemek ve eğlence için ayrılmış heyecan verici yeni alanlarla birleştirmektedir. Taze suşi ve Asya füzyon mutfağı Seishin’deki akşam yemeğinizin ardından, dostlarınızla ufak ikramlar ve canlı eğlencelerin olduğu Star Supper Club’da bir araya gelebilir veya spa ve fitness merkezinde enerji toplayıp kendinizi yenileyebilirsiniz. 

Sıcak bir ortama sahip lüks gemilere adım attığınız anda, size özel kişiselleştirilmiş hizmet kalitesinden, Relais Chateaux'dan esinlenilmiş seçkin bir mutfaktan, geniş dinlenme salonları ile serbestçe konuşmaların yapılabildiği ve kimsenin hesap ödemek zorunda olmadığı samimi barlara kadar göze çarpan her detayda mükemmeliyetçiliğe olan asıl tutkuyu keşfedeceksiniz. 

Silversea’nin süitleri, herhangi bir seyahat gemisindeki konaklama alanları içinde misafir başına en yüksek kullanım alanı oranlarından birine sahip bulunmaktadır. Tüm suitlerde okyanus manzarası olup birçoğunda özel veranda bulunmaktadır. Silversea’nin küçük lüks tekneleri, bir yandan insanın hayal edebileceği en huzurlu ortamların zihinsel ve bedensel olarak keyfini çıkarırken bir yandan da yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşamak isteyenler için tasarlanmıştır.

Silversea Gemileri:

  • Silver Muse: 2017 Bahar / 596 misafir
  • Silver Cloud: 2015 yılında yenilendi / 296 misafir
  • Silver Wind: 2008 yılında yenilendi / 296 misafir
  • Silver Discoverer: 2014 yılında yenilendi / 120 misafir
  • Silver Shadow: 2011 yılında yenilendi / 382 misafir / Denizlerdeki tek Relais Chateaux Şarap Restoranına sahiptir
  • Silver Whisper: 2010 yılında yenilendi / 382 misafir
  • Silver Spirit: 2009 yapım yılı / 540 misafir
  • Silver Galapagos: 2014 yılında yenilendi / 100 misafir
  • Silver Explorer: 2009 yılında yenilendi / 130 misafir
  • Silver Cloud Expedition: 2017 yılında yenilendi / 260 misafir
VİDEO:
The World of Silversea