TURLARI LİSTELE

2015 yılında Forbes Life tarafından “Best Small Luxury Cruise Ship” ödülünü alan, ikiz ultra-lüks mega yatlar SeaDream Iⅈ çok farklı bir seyahat deneyimi yaşayacağınız butik gemilerdir. 95 mürettebat; 112 yolcunun; şık ve zarif bir şekilde özel kumaşlar, Bvlgari banyo aksesuarları ile dekore edilmiş 56 kabinde kendi özel lüks yatında seyahat ediyormuşçasına rahat etmesini sağlamaktadır.

SeaDream Yacht Club, bir aile şirketidir. Kurucusu, sahibi, başkan ve CEO’su, Mr. Brynestad, 1987’de Seabourn Cruise Line’ı kurmuş ve ilk yıllarında başkanlık ve CEO’luğunu yapmıştır. Aynı zamanda Cunard Cruise Line başkanlığı ve Carnival Cruise Line yönetim kurulu üyeliğini yapmıştır.

2001 yılında, iki yenilikçi mega yatıyla, yat seyahatleri düzenlemek üzere kurulmuştur. 1984 yılında yapılmış olan SeaDream I, 2002 yılında tamamen renove edilmiştir; 1985 yılında yapılmış olan SeaDream II ise, 2007 yılında renove edilmiştir.

SeaDream Yacht Club’ı kurarken, Mr. Brynestad kusursuz servisin ve ayrıntılara öncelik vermenin önemini biliyordu. Tüm detaylar düşünülerek dizayn edilen deniz manzaralı kabinler, havuz veya spa keyfi, 30 bölümlük golf simülatörü, limanda dağ bisikleti turu; bunların hepsi misafirlerin kendilerini çok özel ve şımartılmış hissetmeleri için bulunmaktadır.

Seadream yatları Mayıs ve Ekim ayları arasında Akdeniz’de, büyük gemilerin giremediği özel ve gizli limanlara, Kasım ve Nisan ayları arasında Karayiplerin turkuaz sularında seyahat etmektedir. Misafirlerin limanlardan maksimum keyif alabilmesi için, talepleri doğrultusunda limanlarda daha uzun süre kalınabilir ve birçok program dünyanın en güzel yat limanlarında gecelemeleri içermektedir.

Dünya mutfağının özel lezzetlerini bulabileceğiniz bir mönüye sahip olan gemilerde tüm yemekler, özel şaraplar dışındaki yemeklerde servis edilen şaraplar, kabinlerde bulunan su ve biralar, eğlenceler, vergiler ve gemi personeli için olan bahşişler ücretlere dahildir.

BROŞÜRLER:

Voyages April 2022-April 2024
Product Brochure
 
VİDEO:
Seadream Yacht Club Experience