TURLARI LİSTELE

Holland America Gemi Şirketi Rotterdam’da kurulmuş olup, 1873’den 1989’a kadar bir gemi ve kargo şirketi olarak Hollanda ve Kuzey Amerika arasında hizmet etmiştir.

1989 yılından itibaren Carnival Şirketi’ne bağlı bir Amerikan gemi şirketidir.

Holland America gemi seyahati sektörünün birinci sınıf segmentinde lider firmalardan biri olarak bilinmektedir. Modern gemileri ile lüks otellerde bulunabilecek üst düzey hizmet sunmaktadır. 7 günlük seyahatlerden başlayan rotaları ile Norveç Fiyortları, Baltık programları ve Panama-Karayipler turları organize etmektedir. Sahip olduğu gemilerle yılda 98 ülke, 415 farklı limandan oluşan 500’den fazla farklı heyecan verici rota sunmaktadır. Mutfak Sanatları kapsamında konuk olan uzmanların pişirme gösterileri, şarap tadımı, kokteyl yapımı, yetişkinler ve çocuklar için hazırlanan yemek derslerinin sunulduğu, gemilerdeki en gelişmiş gösteri mutfağına sahiptir. Holland America Line gemilerinin çoğu özel verandaya sahip kabinlerden oluşmaktadırlar. Kabinlerde her türlü konfor incelikle düşünülmüştür.  

Holland America gemilerindeki eğlence ve aktivitelerden bazıları şunlardır; canlı bir grubun en sevdiğiniz yıldızların parçalarını seslendirdiği Rolling Stone Rock Room, seçkin müzisyenlerin yer aldığı Lincoln Center Stage, BB King’s Blues Club, BBC Earth Experiences, Microsoft Studio, Greenhouse Spa & Salon, World Stage, Casino Action, Explorations Central, Kids Club, Fitness Salonu, Lido Market…ve daha niceleri…

GEMİLERİ;

Rotterdam Sınıfı : Volendam(1999) & Zaandam (2000)

Vista Sınıfı: Zuiderdam(2002) & Oosterdam(2003) & Westerdam(2004) & Noordam(2006)

Signature Sınıf: Eurodam(2008) & Nieuw Amsterdam(2010)

Pinnacle Sınıf: Koningsdam(2016) & Nieuw Statendam(2018) & Rotterdam(2021)

VIDEOLAR